2. 9. 2021 Petr Pitra

Jsme tu zpátky v novém školním roce 2021/22

Vážení rodiče a noví žáci naší umělecké školy!

Začátek školního roku 2021/22 nám přináší novou naději, že lépe zvládneme průběh výuky, na základě lépe zvládnuté další vlny pandemie Coronaviru. Zdá se, že očkování zabralo a většina pedagogů naší školy má za sebou obě dávky, nebo prodělala nákazu a má dostatek protilátek. Všichni učitelé jsou schopni se vám naplno věnovat v odpoledních vyučovacích hodinách, jak v individuálních předmětech hudebního oboru, tak i v kolektivních výtvarných předmětech.

Stejný pedagogický sbor,  jako v minulém roce,  Vám nabízí pestrou nabídku uměleckého vzdělávání od klasických hudebních nástrojů – housle, violoncello, klavír, zobcová flétna, zpěv, kytara, klarinet, trubka, bicí nástroje, až po moderní výuku multimédií – skladba, video, sazba not, aranže, audio i video střižna nebo výuku digitální fotografie a její zpracování.

Máte-li jen trochu chuť vzdělávat se na naší škole, která patří k nejstarším školám v našem kraji, neváhejte si na naší webové stránce vybrat nejvhodnější obor.

Přeji Vám šťastné vykročení do nového školního roku.

S pozdravem, Mgr. Petr Pitra – ředitel školy